لولا
لولا 3 کمدی توهمی
لولا
لولا 3/5 سرنیزه
لولا
لولا آهنی
لولا
لولا بوشی
لولا
لولا بلبرینگی

انواع لولا

انواع یراق آلات و تجهیزات صنایع چوب و ام دی اف به چند دسته مختلف تقسیم بندی شد‌ه‌اند که کاربرد بسیاری دارند. به طور کلی می‌توان گفت که انواع یراق آلات از جمله لولا، باعث راحت شدن بسیاری از کارها شده است. لولا در صنایع چوب و MDF در اشکال مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد برای مثال:

  • لولا گازور استاندارد
  • ضربه گیر آرام بند
  • گازور زاویه دار
  • مصارف ویژه
  • مصارف عمومی
  • وسایل جانبی گازور
  • چفت، لولا، پایه آنتیک، دستگیره تزیینی

لولا گازور استاندارد

لولا اصولا از دو قطعه و یک پین تشکیل شده است که دو قطعه حول پین حرکت می‌کند اما لولا گازور تفاوت بسیاری با لولای معمولی دارد، عموما داخل لولا گازور استاندارد که خود به دو دسته آرام بند و معمولی تقسیم می‌شود از یک فنر و یا جک تشکیل شده است. استفاده از گازور باز و بسته شدن درب را آسان‌تر کرده و سرعت نصب را بالا می‌برد.

ضربه گیر آرام بند

در بسیاری از کابینت‌ها که از لولا گازور معمولی استفاده شده است باعث بسته شدن سریع درب کابینت می‌شود. استفاده از ضربه گیر آرام بند باعث شده تا درب کابینت با شدت کمتری بسته شود و عملا عملکرد لولا گازور آرام بند را خواهد داشت.

لولا گازور زاویه دار

لولا گازور زاویه دار یکی از انواع لولا برای اتصال درب‌های کابینت است که این امکان را می‌دهد تا کابینت‌های گوشه در آشپزخانه بتوانند در زاویه‌های متفاوت باز و بسته شوند.

مصارف ویژه

یکی دیگر از انواع لولا‌ می‌توان به مصارف ویژه اشاره داشت که در مواردی که نیاز به ظرافت و زیبایی است، از آن استفاده می‌شود. یکی از انواع لولا برای مصارف خاص می‌توان به لولا مخفی اشاره کرد که به صورت مخفی داخل درب کابینت نصب می‌شود. همچنین لولا چرخ خیاطی، لولا بادبزنی و لولا پاشنه ام دی اف و… از دیگر مصارف ویژه است که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند.

مصارف عمومی

بخش مصارف عمومی به 3 دسته لولا ویترینی، لولا قابلبه و لولا تخت تقسیم شده است. شما عزیزان با توجه به نیاز خود می‌توانید به یکی از این بخش‌ها مراجعه کرده و از اطلاعات دقیق فنی هر لولا آگاه شوید.

وسایل جانبی لولا گازور

از آنجایی که لولا گازور بیشترین استفاده را در صنعت چوب و ام دی اف دارد وسایل جانبی گازور نیز جزء پرفروش‌های یراق آلات است. از جمله کاربردی‌ترین وسایل جانبی لولا گازور می‌توان به چراغ گازور، پایه زیر لولا و… اشاره داشت.

چفت، لولا، پایه آنتیک، دستگیره تزیینی

چفت، لولا، پایه آنتیک، دستگیره تزیینی از دیگر انواع یراق آلات کاربردی و در عین حال زیبا و شیک می‌باشد که با قیمت کاملا به صرفه در چوبینر به فروش می‌رسد. دستگیره‌های تزیینی، پایه‌های آنتیک و همچنین چفت جعبه و لولا آنتیک از دیگر بخش‌های موجود در وب سایت چوبینر بوده که برای مصارف مختلف به کار گرفته می‌شوند.

قیمت لولا چوب و MDF

به علت متنوع بودن محصولات یراق همچون لولا چوب و MDF  همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر محصول به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.

درخواست پاسخ به تماس